Zelios studio

Чому слід приділяти увагу логотипу?

Слідкуйте за новинами в соціалках:

Все сьогодні має своє маркування. Завдяки цьому ми обираємо продукти харчування, одяг, техніку і пов’язуємо з цим своє життя. Логотип – графічне зображення бренду. Сутність малюнка відображає діяльність компанії і виділяє її серед конкурентів. Тому лого є важливою складовою для створення якісного бізнесу. Для того, щоб створити логотип у Тернополі варто звернутися до професіоналів – це веб-студія Zelios. Ми знаємо, як провести розробку Вашого бренду і зробимо все для того, щоб вас помітили.

  • Ми спроектуємо найкращий варіант.
  • Ваші побажання та потреби будуть враховані в першу чергу.
  • Виконаємо роботу швидко і якісно.
  • Наші професіонали точно знають всі принципи розробки якісного логотипу.

Нам можна і потрібно довіряти, тому, що ми працюємо заради Вашого майбутнього.

Логотипи має свій стиль і поділяється на такі види:

  • Символічний – представлений у вигляді символів і створений для того, щоб придати простоти. Цей тип легко сприймається і надовго залишається в пам’яті.
  • Текстовий – грунтується на буквах, шрифтах та невеликих елементах.
  • Комбінований - використовує літери та символи.
  • Емблеми - створені за допомогою різних художніх стилів.

Також логотипи розрізняють за формою і поділяють на круглі, кільцеподібні, криві, квадратні, трикутні. Досить часто їх створюють за допомогою ліній.

Ми вже згадували про те, що головним компонентом створення логотипу є простота. Легкі емблеми краще запам’ятовуються і більш легкі для сприймання. Хороший логотип спрямовується на майбутнє компанії, тому варто подбати про його довговічність. Часто власники бізнесу втрачають свою популярність через зміну стилю логотипу. На підсвідомості люди втрачають цікавість до нового образу, через те, що звикли до попереднього.

Логотип має вказувати на те, чим займається компанія і повинен добре вписуватися в будь-які умови. В більшості це стосується реклами. Правильно розроблений логотип привертає увагу і стає візитною картка компанії.

Фірмовий стиль — це засіб формування іміджу компанії. Завдяки цьому методу Ви можете представити свою індивідуальність, успіх та перевагу перед конкурентами. Фірмовий стиль складається з товарного знаку, фірмових кольорів, шрифтів, слогану та рекламного символу. Після розробки цієї складової бізнесу, Ви зможете покращити рівень довіри клієнтів до продукту.

Як приклад, ми хочемо представити думки видатного американського дизайнера Пола Ренда про те, що таке логотип і чому він настільки важливий:

«Назва вулиці – різновид логотипу. Спробуйте визначити положення незнайомої вулиці без позначень. Складно? І не має значення, чи красива назва. Важливе тільки ім’я. І не думайте, що логотип запрацює миттєво. Його дія почнеться після близького знайомства з ним публіки. Головний обов’язок логотипу – ідентифікувати. Тому потурбуйтесь про свою рекламу і запасіться терпінням.

Логотип в першу чергу каже “хто”, а не “що”, і в цьому його функція. Його ефективність залежить від виразності, пристосованості та універсальності. З усього цього випливає думка, що хороший дизайн зайвий. Але саме він є транспортним засобом для нашої пам’яті. Хороший дизайн додає логотипу цінності, сенсу та естетичної насолоди. Добре спроектований логотип – це і є Ваше обличчя. Ні не бізнесу і не компанії, а саме Ваше особисте. Бо тільки від Вас залежить вся суть роботи.»

Також компанія Zelios займається створенням сайтів у Тернополі. Ми виконаємо роботу швидко і якісно. Якщо у Вас виникли запитання зв’яжіться з нашим менеджером.

Our news
Тільки корисні статті в

Наш #z_Блог

Занурюйтеся у світ digital разом з нами! Для вас у нашому блозі - цікаві статті, корисні гайди, актуальні новини, оригінальні кейси і море іншої корисної та цікавої інформації, яка обов’язково стане в пригоді сучасним та прогресивним власникам вебсайтів.

переверніть пристрій