Zelios studio

21.09.2020
Олег

Види приведення нових клієнтів у Ваш бізнес через інтернет

Слідкуйте за новинами в соціалках:

Якщо компанія прагне до зростання продажів і збільшення доходів, то її головне завдання полягає в охопленні нових клієнтів. Як зробити це правильно? Ми спробуємо відповісти на це запитання.

Вибираєте веб-студію для створення сайтів у Тернополі? Zelios studio - відмінний вибір для вирішення Ваших завдань і втілення Ваших ідей. Ми завжди готові відповісти на всі Ваші запитання, використовуючи всі можливі канали зв'язку.

Реклама сьогодні стала більш розвиненою. Існує багато каналів де можна пошити свій продукт – телебачення, радіо, борди та інтернет. Але найбільш доступним та порівняно дешевим сервісом стала мережа. Тут можна використовувати різноманітні методи залучення аудиторії. Відповідно і вартість послуг також коливається. Розглянемо найбільш прибуткові способи.

 1. Пошукова оптимізація (SEO)
  Якщо Ваш сайт не входить у ТОП 3 видачі у системі Google – не надійтесь на хороший результат. На цей інструмент потрібно вкласти кошти одразу, оскільки це основа просування.
 2. Контекстна реклама (Google Ads). Термін «контекстна» означає, що реклама показується на ту тему, яка цікавить даного користувача пошуку. Для цього скористайтесь Google AdWords. Його перевага в тому, що клієнт отримає повідомлення одразу, як Ви запустите оголошення.
 3. Ремаркетинг. Ця функція дозволить розміщати рекламні оголошення для тих користувачів, які раніше вже відвідували сайт. Згадайте лише: після пошуку певного товару, появляється величезна кількість реклами іменно про цей продукт. Тому ремаркетинг – це найкращий інструмент для повернення користувачів.
 4. Таргетована реклама — це спосіб просування в соціальних мережах, який призначений для конкретної цільової аудиторії. Функція таргетингу доступна навіть для початківців, у яких ще немає сайту. Вона пропонує гнучкі можливості для сегментації аудиторії і головне - налаштування оголошень під кожну міні-групу.
 5. Нативна реклама пропонує Вашу продукцію ненав’язливо або замасковано. Ця функція плавно підштовхує користувача купити конкретний товар. Цей вид просування був придуманий для того, щоб залучити і переконати клієнтів, яким набридла стандартна реклама.
 6. Social Media Marketing. Просування в соціальних мережах дозволяє впливати на цільову аудиторію і знаходити найкращі способи комунікації з нею. При цьому уникаючи не зацікавлених користувачів.

Компанія Zelios зможе знайти для Вас нових клієнтів, оптимізуючи при цьому всі витрати бюджету. Наші спеціалісти займаються просуванням сайту у Тернополі в різних напрямках. З нами Ви отримаєте більше!

Чому потрібно вибрати нас для розробки сайту?

 • Наші сайти швидкі та адаптовані для будь-яких пристроїв.
 • Ми виконуємо роботу вчасно та швидко.
 • З нами зручно працювати.
 • Результат буде надійним та якісним.
 • Ми працюємо за найбільш вигідними цінами у Тернополі.

Вибираючи нас, ви отримуєте не тільки красивий дизайн, але і надійність, безпеку даних, повну технічну підтримку і безкоштовне консультування.

Our news
Тільки корисні статті в

Наш #z_Блог

Занурюйтеся у світ digital разом з нами! Для вас у нашому блозі - цікаві статті, корисні гайди, актуальні новини, оригінальні кейси і море іншої корисної та цікавої інформації, яка обов’язково стане в пригоді сучасним та прогресивним власникам вебсайтів.

переверніть пристрій