Zelios studio

Чому не варто економити на розробці сайту?

Слідкуйте за новинами в соціалках:

Зазвичай, ті, хто вперше стикається з проблемою, не можуть уявити для чого потрібен сайт, яка вартість розробки сайту у Тернополі чи по Україні та що вони отримають завдяки новому сайту? Питання вартості сайту ми розберемо у сьогоднішній новині але спершу розглянемо на що слід звернути увагу при розробці сайту. 

В першу чергу якість майбутнього сайту залежатиме від методів та принципів, якими керувались під час розробки. Нижче ми наведемо перелік, на що слід звертати увагу:

  • Домен. Насправді домене ім'я відіграє значну роль як для SEO так і для впізнаваємості в інтернеті. Ми рекомендуємо використовувати домени лише другого рівня, так як домени третього рівня просувати і запам'ятовувати значно складніше. Домену зону слід вибирати взалежності від тематики бізнесу та сайту. У деяких випадках доцільним буде використання ключового слова у домені. 
  • Хостинг. До хостингу слід підходити теж обачно. Впершу чергу потрібно обрати надійний хостинг, який зможе забезпечити безперебійну та швидку роботу сайту.
  • CMS. Система управління сайтом(CMS) відіграє важливу роль в подальшій роботі та просуванні сайту. Для різних цілей можуть використовуватись різні CMS-системи. Перед вибором системи управління слід скласти список функцій і вимог до сайту, після чого передати їх розробникам і вони порекомендують, яка CMS буде краща і оптимальніша у Вашому випадку.
  • Структура. Щоб пошуковий робот краще показував сайт у видачі в першу чергу слід попрацювати над структорою сайту та контентом. На сайті має бути як текстова інформація, так і графічна. Повина бути продумана навігація по сайті для кращої індексації та для покращення юхабіліті. 
  • Адаптивність. У 2020 році без цього ніяк. Адаптивність передбачає собою коректне відображення сайту на різних розширеннях екрану у ПК, ноутбуках, планшетах та смартфонах.
  • Кросбраузерність - визначає коретність відображення сторінок сайту у різних браузерах(Chrome, Firefox, Opera, Safari, Microsoft Edge тощо)
  • Швидкість завантеження сайту. Це також один з ознай як просування сайту так і розвитку бізнесу в інтернеті. Швидкий сайт подобаєтсья як користувачам так і пошуковим роботам. Щоб оцінити швидкість загрузки сайту скористайтесь сервісом від Google PageSpeed Insights

Послуги спеціалістів на розробку сайту коливаються від 5$/год до 100$/год і навіть більше. Відповідно вартість розробки сайту буде відрізнятись, тому що на один сайт спеціалісти можуть потратити 30годин роботи, на інший 100+ годин. Чому так? Все тому що кожен сайт є індивідуальний і унікальний. Нарпиклад на один сайт потрібно розробити один функціонал на інший зовсім інший функціонал потрібен. Одні замовники хочуть робити сайт на шаблоному дизайні, інші навпаки хочуть відрізнятись і зробити унікальний дизайн сайту. До сайту слід ставитись як до одного з інструментів розвитку бізнесу, а не робити його для "галочки". Тому якщо хочете розробити ефективний сайт, який приноситиме прибуток фірмі, то не варто економити на додаткових функціях, що радять впровадити спеціалісти. Чим більше будете розвивати сайт і вложуватись в онлайн маркетинг бізнесу, тим більший дохід отримаєте у майбутньому.

Якщо цікавитесь розвитком бізнесу, звертайтесь до веб-агенції Zelios у Тернополі. Ми надаємо широкий спектр послуг, тому зможемо грамотно сформувати план розвитку бізнес, зробимо його безкоштовний аналіз та запропонуємо найоптимальніше рішення Вас.

Our news
Тільки корисні статті в

Наш #z_Блог

Занурюйтеся у світ digital разом з нами! Для вас у нашому блозі - цікаві статті, корисні гайди, актуальні новини, оригінальні кейси і море іншої корисної та цікавої інформації, яка обов’язково стане в пригоді сучасним та прогресивним власникам вебсайтів.

переверніть пристрій