Zelios studio

15.09.2020
Андрій

Етапи розробки сайтів

Слідкуйте за новинами в соціалках:

Для того, щоб створити якісний та прибутковий сайт, потрібно подбати про чітке опрацювання етапів його розробки. З першого погляду, це легкий процес, який не вимагає особливих зусиль. Але насправді, кожен крок – це велика робота, за яку відповідає спеціаліст веб-студії.

Кожен ресурс у мережі повинен поєднувати у собі красивий дизайн, детальний аналіз та співпрацю. Тому сьогодні, спеціалісти компанії Zelios поділяться з Вами секретами розробки сайту.

 • Сформулювати ціль та завдання;
 • Створити технічне завдання;
 • Формування макету дизайну;
 • Верстка;
 • Процес програмування;
 • Наповнення контенту;
 • Тестування;

Тепер детально розглянемо кожен етап.

Клієнт звертається у веб-студію для створення проекту. Наші спеціалісти аналізують призначення сайту та його завдання. Потім визначається цільова аудиторія. Важливо зрозуміти для кого створюється ресурс та як відреагують користувачі на пропозицію.

Далі проводиться маркетинговий аналіз конкурентів, сезонності послуги, діяльності та ніші, конкурентоспроможності пропозиції. Формуються фішки, які зможуть зацікавити користувачів. Унікальність – це перший крок до успіху, тому варто продумати всі моменти розробки.

Наступний етап розробки сайту - це формування технічного завдання. Даний документ складається з такої характеристики:

 • Бажаний вигляд дизайну;
 • Семантичне ядро;
 • Структура сайту;
 • Функціонал ресурсу;
 • Технології, які можуть застосовуватись;
 • Технічні вимоги.

Технічне завдання - це основа, на яку покладається кожен фахівець. Тому участь замовника є необхідною. Всі пункти змінюють та редагують доки замовник не підпише документ, для переходу до стадії створення.

Тепер поговоримо про макет дизайну сайту. Дизайн – це лице сайту. Оскільки користувач звертає на це найбільшу увагу і оцінює чи залишитись йому на цьому сайті.

Дизайнер ознайомлюється з технічним завданням і створює зовнішній вигляд. Але важливо відзначити, що на цій стадії розробки, спеціаліст створює тільки декілька головних шаблонів. Вся інша робота виконується після ухвалення вигляду замовником.

Верстка – що це? Термін означає поєднання дизайну з системою управління сайту. Спеціаліст переводить готовий дизайн в робочий проект. Ресурс стає динамічним та правильно відображається у пошукових системах.

Далі ресурс підключається до системи управління. З її допомогою створюються сторінки, категорії і підкатегорії проекту, визначається порядок роботи вкладки меню, розставляються гіперпосилання.

Програміст підключається до роботи тільки у випадку розробки складних проектів. Завданням фахівця входить розробка складних функцій, які не входять в стандартний пакет функціоналу.

На цьому етапі відбувається наповнення ресурсу графічним та інформаційним контентом. Відео, фото, тексти та інша інформація, яка потрібна для того, щоб користувач зміг усвідомити призначення сайту.

Останнім етапом стане тестування. Цю роботу виконує тестувальник, який контролює функціональність ресурсу по ряду критеріїв і виявляє помилки.

Варто також пам’ятати, що створений сайт потребує подальшої підтримки спеціалістів. Якщо ця функція буде відсутня, то популярність і функціонування ресурсу швидко зведеться до мінімуму.

Веб-студія Zelios спеціалізується на створенні сайтів та подальшої технічної підтримки спеціалістів, які володіють великим досвідом. Ми індивідуально підходимо до кожної роботи та готові гарантувати Вам професійну роботу.

Компанія Zelios у Тернополі стане найкращим Вашим вибором. Зв’яжіться з нами для того, щоб почати співпрацю та переконатися у цьому.

Our news
Тільки корисні статті в

Наш #z_Блог

Занурюйтеся у світ digital разом з нами! Для вас у нашому блозі - цікаві статті, корисні гайди, актуальні новини, оригінальні кейси і море іншої корисної та цікавої інформації, яка обов’язково стане в пригоді сучасним та прогресивним власникам вебсайтів.

переверніть пристрій