Zelios studio

06.10.2020
Олег

Найпопулярніші мови програмування у світі

Слідкуйте за новинами в соціалках:

Сфера ІТ – програмування - це неймовірно динамічна галузь, де попит та тенденції змінюються кожного року. В даній статті, ми розглянемо найбільш популярні мови програмування 2020 року та проаналізуємо їх популярність.

Інвестуй у своє майбутнє! Грамотна розробка сайту – це вагомий внесок у процвітання власного бізнесу. Створення сайтів у Тернополі виконує Zelios studio. Все що Вам потрібно, це розповісти нам про свою ідею, а наші спеціалісти представлять найкращі варіанти її реалізації. Телефонуйте до нас та втілюйте свої мрії!

Розвиток сучасних технологій стрімко іде вперед. Для спеціалістів даної сфери, необхідно мати чітке уявлення про те, яка мова програмування стає затребуваною. Не важливо, скількома мовами Ви володієте, без усвідомлення тенденцій Ваша компанія не зможе розвиватися успішно. З чого почати?

Наш рейтинг побудований на основі таких критеріїв:

 • лідируючі позиції;
 • стабільна популярність;
 • великий набір інструментів та фреймворків;
 • забезпечення постійного доходу.
 1. Python розроблений у 90-х роках. Саме ця програма стала великим проривом у сфері технологій. Свою популярність він заслужив поступово завдяки зручності та простоті у користуванні. Мова домінує в сфері машинного навчання і Data Science.
 2. JavaScript зробив свій прорив у 2009 році. Програма виконувала роль веб-сервера і дозволяла JavaScript підключати зовнішні бібліотеки на різних мовах і забезпечувати виклики до них за допомогою коду. На даний момент мова використовується у багатьох веб напрямках.
 3. Java – мова програмування, яка виконує байт-код і вважається витвором мистецтва. Дана програма найбільш затребувана у створенні бізнес додатків, обробки великого обсягу даних та веб-розробки. Завдяки тривалому домінуванню у Java наявна величезна система з бібліотек, фреймворків і інструментів. Розвиток мови не зупинився і зараз ведеться активне її вдосконалення для роботи з хмарними технологіями.
 4. Мова програмування С поєднує у собі універсальність та високу популярність. Більшість програмістів використовують мову С для серйозних розробок, завдяки її мобільності та доступності.
  Програма надає доступ до осередків пам'яті і регістрів комп'ютера. Але при цьому спеціаліст повинен розуміти основи функціонування ЕОМ.
 5. Ruby - динамічна мова програмування з відкритим вихідним кодом. Її головні переваги, це простота та практичність. Ретельно збалансована мова, яка поєднує у собі функції Perl, Smalltalk, Eiffel, Ada і Lisp. Програма дуже гнучка, та дозволяє вільно змінювати її частини. Ruby намагається ні в чому не обмежувати користувача.
 • Великий досвід роботи спеціалістів
 • Послідовність та чіткість дій.
 • Не стандартний функціонал.
 • Створення сайтів під ключ.
 • Доступні ціни.
 • Ексклюзивний дизайн.
 • Найкраща реклама за вигідною ціною.
Our news
Тільки корисні статті в

Наш #z_Блог

Занурюйтеся у світ digital разом з нами! Для вас у нашому блозі - цікаві статті, корисні гайди, актуальні новини, оригінальні кейси і море іншої корисної та цікавої інформації, яка обов’язково стане в пригоді сучасним та прогресивним власникам вебсайтів.

переверніть пристрій