Zelios studio

14.12.2019
Андрій

Тренди в 2020 році для веб-розробки

Слідкуйте за новинами в соціалках:

Зовсім скоро новий рік і якщо ви полюбляєте бути в тренді, то вам буде цікаво які зміни понесе за собою 2020 рік у веб-розробці.

Якщо Вас цікавить розробка сайтів у Тернополі, і хочете щоб Ваш бізнес був представлений в онлайні згідно всіх трендів дизайну - тоді звертайтесь до студії Zelios.

Думаю всі ми знаємо що чат-боти – це ПЗ, яке «розмовляє» з користувачом за допомогою текстових/слухових методів. Ці програми зазвичай розробляють для імітування поведінки людини в якості співрозмовника. Багато людей ще не звикли до такої комунікації, тому дизайнери і розробники повинні зробити цей процес простим і допомогти системі завоювати довіру в користувача. Створювати чат ботів будуть за допомогою AIML (мова розмітки штучного інтелекту). На сьогоднішній день чат-ботів успішно використовують такі компанії: MasterCard, Starbucks, Spotify, Sephora, Lyft та інші

З початку 2020 року весь світ ще більше поглине доповнена реальність, завдяки розробкам Apple та Google, які представили платформи AR, ARKit і ARCore. Багато компаній вже прийняли і почали застосовувати цю технологію у своїх додатках та сайтах.

Камера повинна стати новим інструментом пошуку. Її почнуть застосовувати не тільки в додатках, так як це зараз працює в Pinterest Lens, AliExpress і Google Lens але і на сайтах, які адаптивні для мобільних пристроїв

Ще в 2014 році Amazon славився з функцією Flow, яка використовувалась для розпізнавання зображень і пошуку відповідних продуктів. Проте зараз Flow не активний.

В 2018 році Snapchat почав співпрацю з Amazon. В додатку з’явився функціонал, який дозволив користувачам сканувати штриї-коди і отримувати додаткову інформацію про продукт з Amazon і інші аналогічні товари з кнопкою «купити»

З розвитком веб-технологій, стрімко в 2019 році почали використовувати 3D-ілюстрації на сайтах. Цього року вони тільки ввійшли в цей світ і почнуть розвиватись та набирати обертів в 2020 році, адже вони виглядають набагато яскравіше та реалістичніше, на відміну від 2D-анімації. Дозволимо собі сказати, що 2020 рік не можливо буде представити без 3D дизайну

Гейміфікацією називають процес подачі інформації в ігровій формі. Її чудово можна застосовувати в неігрові сайти. Наприклад до них можна віднести інтернет-магазини, сайти-візитки і інші, де є інформація про послуги або товари

В 2020 році народиться голосовий інтерфейс, і розробники почнуть придивлятись до нього і втілювати у свої проекти. Завдяки голосовому інтерфейсу скоротиться час і зусилля взаємодії. Голосові інтерфейси дозволять ввходити в особисті кабінети, без необхідності вводити і запам’ятовувати паролі. Ближчим часом все зміниться, і можна буде налаштовувати тисячі дій і використовувати просте слово як тригер.

Персональні курсори почали використовувати ще в 2018 році, проте їх популярність лише зростає. Завдяки кастомізації курсору можна досягати приголомшливих та нестандартних ефектів. Наприклад колір, форму, прозорість чи анімацію при взаємодії з певними елементами сайту

В 2019 році багато додатків почали користуватись популярністю чорних тем. Ця манія добралась і до веб-сайтів. Багато дизайнерів почне робити дизайни сайтів в світлому і темному кольорі, тому чекайте побачити все більше і більше темних режимів сайту в наступному році.

Так так, якщо ваш сайт не адаптивний для різних розширень, то ви застрягли в 2010 році, і потрібно добряче задуматись над цим. Багато студій і фрілансерів звикли робити сайти для десктопів зручними, а для мобільних пристроїв їх адаптують як-небудь. Нова тенденція 2020 року все змінить і робити адаптацію на «і так піде», не вдасться. Згідно річної статистики, понад 67% трафіку в пошукових мережах припадає саме на мобільний.

Думаю ви вже зрозуміли, що анімація «має бути всюди», для цього почнуть ще більше створювати анімовані логотипи. Багато компаній почали анімувати логотипи ще в кінці 2018 року і цим значно привертають свою увагу цільовій аудиторії.

Our news
Тільки корисні статті в

Наш #z_Блог

Занурюйтеся у світ digital разом з нами! Для вас у нашому блозі - цікаві статті, корисні гайди, актуальні новини, оригінальні кейси і море іншої корисної та цікавої інформації, яка обов’язково стане в пригоді сучасним та прогресивним власникам вебсайтів.

переверніть пристрій