Zelios studio

25.08.2020
Олег

Види сайтів та їх переваги

Слідкуйте за новинами в соціалках:

Кількість існуючих сайтів на даний момент складає близько двох мільярдів. І це число росте з величезною швидкістю. В основному веб-сайти розділяють за напрямком їх використання. Нижче ми розглянемо які є види сайтів, а якщо цікавитесь послугами створення та просування сайту у Тернополі звертайтеся до нас! Спеціалісти веб-агенції Zelios стануть надійними помічниками, тому що ми працюємо для того, щоб Ви отримували прибуток.

Сайти класифікують за типом функцій, які вони виконують та за напрямком використання. В чому відмінність?

  • Online сервіс. Такий ресурс дозволяє знайти, замовити та оплатити певні послуги через мережу.
  • Landing page. Спеціально спроектована сторінка, яка створена для того, щоб спонукати відвідувачів до здійснення певної дії(покупки товару, замовлення послуги тощо).
  • Корпоративні сайти. Сайт створюється для представлення діяльності компанії. Тут міститься детальна інформація фірми, можливе створення особистого кабінету з необхідним функціоналом, як для клієнтів фірми, так і для працівників.
  • Сайт візитка. Створюється для представлення послуг компанії. Тут міститься коротка інформація, яка більше закликає клієнтів до покупки послуг.
  • Інтернет магазини відрізняються від інших сайтів, тим, що тут представлено каталог товарів та надається можливість їх покупки. Компанія Zelios займається створенням інтернет - магазинів у Тернополі за найбільш вигідною ціною. Для того, щоб дізнатися більше зв’яжіться з нашим менеджером.
  • Портали - це максимальна кількість корисної інформації та комфортності для відвідувачів в одному сайті. Такі сервіси насичені новинами, авторськими блогами, поштовими сервісами та багато іншого.

Компанія Zelios це агентство яке займається розробкою та просуванням сайтів. Наші спеціалісти розуміють, яким повинен бути інтернет-продукт і як "заставити" його приносити Вам прибуток. Ми об'єднали майстерність з новаторським мисленням, щоб реалізувати всі ідеї і побажання наших клієнтів.

В нашому агентстві зібралася потужна команда з дизайнерів, фронтенд і бекенд програмістів, таргетологів і багато інших чудових фахівців. Ваш проект може бути невеликим, складним або зовсім божевільним, ми реалізуємо його на найвищому рівні.

Our news
Тільки корисні статті в

Наш #z_Блог

Занурюйтеся у світ digital разом з нами! Для вас у нашому блозі - цікаві статті, корисні гайди, актуальні новини, оригінальні кейси і море іншої корисної та цікавої інформації, яка обов’язково стане в пригоді сучасним та прогресивним власникам вебсайтів.

переверніть пристрій