Zelios studio

23.06.2020
Юля

Що таке експлейнер? Чи потрібен він Вашому бізнесу?

Слідкуйте за новинами в соціалках:

Експлейнер в перекладі з англійської мови, позначає «людину, яка пояснює». З цього можна зрозуміти значення терміну. Це певний вид у сфері відеопродакшину, який створений для представлення продукту або компанії, для їх подальшого просування в продажах. В цій статті ми розповімо Вам про основні принципи дії експлейнеру і його важливість для бізнесу.

Замовляйте експлейнер відео прямо зараз. Веб-студія Zelios допоможе Вам у цьому. Наші спеціалісти виконають роботу швидко і якісно.

Експлейнер може вмістити максимальну кількість інформації про ваш продукт. Але головною його перевагою є те, що видає він її за мінімальну кількість часу. Для того, щоб краще зрозуміти принцип дії цього методу, варто перечислити його характеристики:

  • Тривалість ролику складає від 60 до 120 секунд;
  • Відео повинне містити тільки пояснення про об’єкт;
  • Будь-яка реклама продукту заборонена.
  • Варто розказати тільки про переваги і не старатись продати його. Варто використати тільки відеодизайн - motion graphic, 2d і 3d анімація, stop motion, whiteboard та інші.
  • Відео ролик повинен бути у відкритому доступі для всіх користувачів інтернет.
  • Анімаційні ролики є найбільш поширеними. Вони часто використовуються для пояснення унікальних характеристик послуг або невловимих товарів.
  • Whiteboard відрізняється своєю простотою і мінімалізмом. Тут спеціалісти використовують чорні зображення на білому фоні.
  • Kickstarter створюється переважно для стартапів.
  • Live Action поєднує у собі відеозйомку і анімацію.

Для того, щоб експлейнер був успішним і показав свої результати, варто враховувати кілька правил. Для початку потрібно проаналізувати аудиторію з, якою потрібно працювати. Без ретельного вивчення її потреб і бажань, створення ролику буде більш проблематичним і провальним. Далі потрібно створити сюжет відео. Хоча для цього моменту варто звернутися до спеціалістів. Фахівці знають специфіку відеоформату і вони мають великий досвід у цій сфері.

Важливим є також простота подачі матеріалу. Адже головна мета експлейнерів це пояснення специфіки продукту. І чим швидше його зрозуміє аудиторія, тим краще розвинеться бізнес. Не варто надавати велику кількістю складних термінів, фактів і цифр. Будьте максимально лаконічні. Використовуйте короткі речення і забарвлюйте їх емоціями.

Завдяки експлейнеру Ви точно зможете краще розвинути свій бізнес. Це коротка подача всієї Вашої роботи, яка є досить важливим фактором формування довіри у клієнтів. Завдяки цьому методу відбувається збільшення продаж та оптимізація роботи бізнесу. Ролик працює 24 години на добу, тому клієнт зможе переглянути його навіть в не робочі години і зацікавитись продуктом. В створені експлейнеру немає нічого складного. Головне продумати хорошу ідею і звернутись до веб-студії Zelios. Після закінчення нашої роботи, Ваш продукт будуть впізнавати частіше. Ми докладемо максимум зусиль, щоб клієнт був задоволений на всі сто!

Our news
Тільки корисні статті в

Наш #z_Блог

Занурюйтеся у світ digital разом з нами! Для вас у нашому блозі - цікаві статті, корисні гайди, актуальні новини, оригінальні кейси і море іншої корисної та цікавої інформації, яка обов’язково стане в пригоді сучасним та прогресивним власникам вебсайтів.

переверніть пристрій