Zelios studio

клієнт та задача проекту

Про #проект

Стоматологія Діамант - це сучасна та одна із популярних стоматологічних клінік міста Тернопіль з висококваліфікованими стоматологами. За час роботи клініка дарує найчарівніші посмішки своїм клієнтам. В Діаманті застосовується комплексний підхід, який забезпечує комфорт пацієнта на всіх етапах лікування. Клініка існує з 2010 року.

Задача

Було поставлено комплексну задачу по просуванні бізнесу онлайн та залучення нових клієнтів із мережі інтернет. На рахунок розробки потрібно було реалізувати зручний та сучасний сайт для потенційних клієнтів. По просуванню поставлені такі задачі:

  • вивести сайт по 30 ключовим запитам в ТОП 5 пошуку Google;
  • 50 заявок на стоматологічні послуги;
  • впізнавання бренду, та виведення брендових запитів в ТОП 1.
Сайт http://diamant.te.ua/
Клієнт Стоматологія Діамант
Ми розробили Сайт візитка SEO просування Контекстна реклама Дизайн сайту
Рік 2018
Термін виконання 20 днів
Бюджет 500 $
гортай вниз, щоб подивитись вигляд сайту

Наше рішення

Тут користувача одразу зустрічає основний логотип клініки, також була реалізована навігація по сайті у вигляді горизонтального меню з категоріями підменю. В якості основного беграуда був використаний Slick слайдер з командою клініки, та одне з робочих місць. Також на головному екрані була реалізована міні контактна візитка розділена на 3 блоки (контактна інформація, геолокація, то години роботи) з розгорненням при натисканні.

Повна версія сайту складається з небагатьох сторінок, крім головної сторінки сайт має окрему сторінку з переліком деяких кращих робіт, з повним переліком послуг клініки, сторінка з активними вакансіями, окремо виведена контактна інформація з картою та основною інформацію про роботу клініки, також є галерея з фотокартками клініки та команди Діамант. 

Сайт професійно адаптований під різні розширення не тільки моніторів, а й телефонів, та планшетів для зручнішого користування. Так як по аналізу аудиторії було виявленно що основна кількість користувачів заходить на сайт саме з мобільних телефонів чи з планшетів.

Покиданець І. П.

Засновник клініки Сайт: https://diamant.te.ua/
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій