Zelios studio

клієнт та задача проекту

Про #проект

Dental home - це тепла сімейна стоматологія, клініка, в якій поєднуються сучасні технології, висококваліфікований персонал та затишна атмосфера. Комплексний підхід до лікування, лікарі, які постійно вдосконалюються та розвиваються - все це те, що гарантує прогнозований та довготривалий результат лікування.

Задача

Реалізувати зручний та адапивний сайт, де потенційний клієнт зміг би знайти всю необхідну інформацію та без проблем записатись на приймо до стоматолога або пройти консультацію.

На рахунок просування та контекстної реклами було поставлені такі основні задачі:

  • вивести сайт в ТОП 5 по 40 ключовим словам;
  • 60 заявок в місяць із контекстної реклами + SEO;
  • популяризація бренду.
Сайт https://dental-home.te.ua/
Клієнт Стоматологія Dental Home
Ми розробили Сайт візитка SEO просування Контекстна реклама Дизайн сайту
Рік 2019
Термін виконання 25 днів
Бюджет 600 $
гортай вниз, щоб подивитись вигляд сайту

Наше рішення

Головний екран сайту вийшов доволі цікавим. На ньому відображається логотип стоматології, зрозуміле меню сайту, відео-презентація стоматології, посилання на соціальні мережі та посилання з інтуїтивно зрозумілими іконками для зв'язку по телефоні та по e-mail.

Ми розробили сайт, який буде зручний для користувачів. Кольора на сайті використали згідно кольорів на візитній карточці та логотипі. Сайт створений з адаптивною версткою, тобто він красиво відображатиметься, як на персональних комп'ютерах так і на планшетах та смартфонах. Для розділу "результати роботи" використали дві фотографії (до та після лікування) і повзунок. Завдяки пересуванню повзунку користувачам буде легше та зрозуміліше переглядати результати роботи. Окрім цього даний спосіб відтворення робіт значно економить місце на сторінці сайту. Також розроблено систему керування сайтом. Завдяки її створеному функціоналу можна змінювати необхідну інформацію, що присутня на сайті. Також є змога добавляти нову інформацію у потрібні розділи або видаляти непотрібну.

Волкова Н.О.

Засновник Сайт: https://dental-home.te.ua/
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій