Zelios studio

клієнт та задача проекту

Про #проект

Барбершоп Bulldog - це чоловіча перукарня у Тернополі. За короткий період часу барбершоп Bulldog потрапив в топ 5 барбершопів Тернополя. Тут працюю майстри своєї справи, які якісно надають послуги чоловічої стрижки, королівського гоління, стрижки бороди, тощо. Клієнти полюбили цей барбершоп завдяки якісним чоловічим стрижкам, вмінням доглядати за бородою та креативним підходом до кожного клієнта. У цьому барбершопі також доступний широкий вибір продукції для догляду за волоссям та бородою.

Задача

Розробити зручний та сучасний сайт із врахуванням фірмового стилю барбершопу Bulldog. Окрім цього сайт повинен бути адаптивним, тобто коректно відображатись на різних розширеннях екрану (ПК, планшет, смартфон). Розмістити на сайті інформацію про барбершоп, його послуги, контакти, графік роботи, адресу, тощо. Дати змогу клієнтам записуватись на стрижку в режимі online. Реалізувати можливість замовлення товарів, які продає барбершоп. Розробити адмін-панель, для зручного редагування контенту сайту.

Сайт https://bulldog.te.ua/
Клієнт Barbershop Bulldog
Ми розробили Landing Page Дизайн сайту
Рік 2018
Термін виконання 15 днів
Бюджет 400 $
гортай вниз, щоб подивитись вигляд сайту

Наше рішення

На головному екрані знаходиться логотип, зрозуміле меню, кнопка для здійснення онлайн запису на послугу та посилання на соцмережі. Задній фон головного екрану супроводжується тематичним відеороликом, який з перших секунд дає зрозуміти тематику сайту.

Після інформації про працівників барбершопу розміщується опис про послуги. Тут можна дізнатись назву послуги, її вартість, короткий опис. Окрім цього є змога записатись на потрібну послугу. В системі управління сайтом реалізовано можливість добавляти, видаляти і редагувати вибрану послугу.

Блоки з товарами вийшли доволі інформативними. Тут міститься інформація про назву товару, його ціну, фото, зрозумілий опис і кнопку для здійснення онлайн замовлення. В системі управління є змога добавити новий товар, здійснити видалення або редагування вже існуючого товару.

Галерею, як і інші блоки, розроблено із можливістю добавлення, редагування, видалення інформації. Окрім цього у системі управління можна без будь-яких зусиль змінити порядок відтворення фотографіій на сторінці. Якщо натиснути на одне з фото, то здійсниться його збільшення, що дозволяє більш кофортно переглянути усі фотографії.

В блоці "Контакти" присутня форма зворотнього зв'язку з барбершопом, номери телефонів та графік роботи. Розробка нестандартної карти - одна із вимог клієнта. За допомогою засобів google map і власних навичок, наша команда здійснила повне перевтілення карти. Карта барбершопу зображена у вигляді голови булодога і кастомізована під стиль сайту.

Іванов Тарас

Засновник Сайт: https://www.bulldog.te.ua/
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій