Zelios studio

клієнт та задача проекту

Про #проект

Авангард - це інжинірингова компанія головним напрямком якої є: Інженерні мережі та Спецрозділи. Компанія працює у сфері проектування з іншими будівельними компаніями, інженерними, монтажними організаціями та архітектурно-конструкторськими агенціями. Авангард займається комплексним підходом у питаннях проектування для своїх клієнтів. У 2014 році фахівці ТОВ «Авангард» отримали атестацію, яка дозволяє випускати проекти внутрішнього і зовнішнього газопостачання.

Задача

Розробити зручний, сучасний та адаптивний сайт, який міститеме детальну інформацію про компанію Авангард, її послуги та контактну інформаці. Також потрібно реалізувати зручну структуру пошуку інформації на сайті, та розробити особистий кабінет для існуючих клієнтів, де буде відображатись вся інформація по проекту та по просуванню проекту. Крім цього розробити зручну систему керування сайтом, в якій повинна бути можливість керування користувачами, змінення даних по проекту для користувача, а також редагування всієї потрібної інформації на сайті.

Сайт http://avg-project.ru/
Клієнт Компанія Авангард
Ми розробили Корпоративний сайт Дизайн сайту
Рік 2017
Термін виконання 30 днів
Бюджет 700 $
гортай вниз, щоб подивитись вигляд сайту

Наше рішення

На головному екрані знаходиться логотип, зрозуміле меню, кнопка для зручного входу клієнта в особистий кабінет та кнопка для швидкого розрахунку проекта. Задній фон головного екрану супроводжується фотографією креслення одного з кращих проектів компанії.

Було розроблено більше 10 сторінок сайту з унікальним дизайном. На цих сторінках представлена інформація про компанію, її послуги, контакти, інформацію про працівників. Розроблено сторінки для відображення робіт компанії та відгуків від клієнтів. Інформацію для кожної з сторінок можна редагувати, добавляти та видаляти через систему управління сайтом.

Сайт цієї компанії є адаптивним і ми подбали про те, щоб він добре відображався на комп'ютерах, планшетах і смартфонах. Під час адаптації сайту було переструктуровано деякі блоки і змінено розміщення деяких елементів. Це було необхідно для того, щоб сайт не втратив привабливості та був зручний на мобільних та планшетних пристроях.

Кривуцький Орест

Адміністратор Сайт: http://avg-project.ru/
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій