Zelios studio

клієнт та задача проекту

Про #проект

SoftSvit - це IT-компанія яка автоматизовує бізнес-процеси на базі найкращих програмних продуктів відомих виробників. Працюють для того, щоб допомогти клієнтам максимально оптимізувати роботу підприємства та ефективно управляти бізнесом. Вони є учасниками ГО "Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ) - громадської організації, що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективному використанні в різних галузях економіки. Діяльність компанії заснована на клієнтоорієнтованому підході у наданні послуг. Робота спрямована на встановлення довготривалої, динамічної співпраці.

Задача

Розробити зручний, сучасний та адаптивний сайт, на якому буде відображатись детальна інформацію про нашу компанію та послуги. Дизайн сайту повинен бути у світлих тонах, стриманий та сучасний. На сайті повина бути розміщена структурована інформація по кожній послузі. Сайт повинен викликати довіру та підняти репутацію компанії SoftSvit на ринку Тернополя. 

Сайт http://softsvit.te.ua/
Клієнт IT-компанія SoftSvit
Ми розробили Корпоративний сайт Дизайн сайту
Рік 2020
Термін виконання 22 днів
Бюджет 800 $
гортай вниз, щоб подивитись вигляд сайту

Наше рішення

На головному екрані розмістили логотип, зрозуміле структуроване меню, кнопка для пошуку інформації на сайті та кнопка для швидкого завантаження необхідної програми. Головний екран складаєтсья з слайдеру, який відображає активні акції та останні новин компанії.

Розроблено понад 7 сторінок сайту з унікальним дизайном. На цих сторінках представлена інформація про компанію, її послуги, контакти, інформацію про партнерів, відгуки клієнтів тощо. Інформацію для кожної з сторінок можна редагувати, добавляти та видаляти через систему управління сайтом.

Сайт цієї компанії є адаптивним і ми подбали про те, щоб він добре відображався на комп'ютерах, планшетах і смартфонах. Під час адаптації сайту було переструктуровано деякі блоки і змінено розміщення деяких елементів. Це було необхідно для того, щоб сайт не втратив привабливості та був зручний на мобільних та планшетних пристроях.

Степанюк Степан

Засновник Сайт: http://softsvit.te.ua/
Хочу залшити свій відгук про компанію Zelios, оскільки довго шукав хорошу веб-студію у Тернополі. Дана компанія насправді є спеціалістами у своїй сфері надання послуг. Із першого кроку нашої співпраці я зрозумів, що вони насправді є хорошими спеціалістами, макет і дизайн сайту було зроблено сучасно, лакончіно та згідно всіх моїх вимог та структур сторінок. Також після розробки звертався ще за наповненням, вони теж таким займаються. На даний момент думаю замовити в них маркетинг, загалом висловлюю свою подяку цій чудовій команді, будемо надалі працювати!
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій