Zelios studio

клієнт та задача проекту

Про #проект

Land Management Creatio – це інструмент, що допоможе навести лад з землею. Аналітичний модуль самостійно згенерує звітність для кожного керівника та співробітника. Всі звіти – в форматі ВІ аналітики, тому легко заглиблюйтесь у вихідні дані, оцінюйте ситуацію як загалом, так і по окремих параметрах.

Задача

Створити Експлейнер який показуватиме всі переваги даного програмного забезпечення та процес роботи із даною обліковою системою. Також була поставлена задача підбору правильної стилістки ПЗ, щоб не загружати глядача зайвою інформацією. Окрім цього були побажання для використовування анімації у промо-ролику. Сам ролик повинен тривати не більше 2-3 хвилини.

Сайт https://smartfarming.ua
Клієнт Smart Farming
Ми розробили Відеопрезентація
Рік 2020
Термін виконання 15 днів
Бюджет 1490 $
Завершена робота

Результат роботи

Віктор

Арт-директор Сайт: https://smartfarming.ua
Спочатку квітня почали співпрацювати з агенцією Zelios. Співпрацею з ними задоволені. Звертались до них за послугою по створені експлейнера для нашого ПЗ. Команда Zelios зробили все професійно і з моєї точки зору за вельми скромний гонорар. Кінцевим результатом та процесом самої роботи задоволений, тому можу рекомендувати їх як надійного та відповідального партнера!
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій