Zelios studio

клієнт та задача проекту

Про #проект

Vkursi.Zemli – аналітичний портал для аналізу земельного банку. Це інструмент, що забезпечить вас інформацією про будь-яку земельну ділянку України. Як саме? Все що потрібно – вказати перелік ділянок, сільських рад або підприємств і ви отримаєте актуальну та консолідовану інформацію з Державного реєстру речових прав, Земельного кадастру, Публічної кадастрової карти та ще з більш як 20 реєстрів і відкритих джерел

Задача

Створити Експлейнер який показуватиме всі переваги даного програмного забезпечення та процес роботи із даною обліковою системою. Також була поставлена задача підбору правильної стилістки ПЗ, щоб не загружати глядача зайвою інформацією. Окрім цього були побажання для використовування анімації у промо-ролику. Сам ролик повинен тривати не більше 2-3 хвилини.

Сайт https://vkursi.pro/
Клієнт Vkursi Zemli
Ми розробили Відеопрезентація
Рік 2020
Термін виконання 15 днів
Бюджет 1490 $
Завершена робота

Результат роботи

Віктор

Маркетолог Сайт: https://vkursi.pro/zemli
Вдячний команді Zelios за чудову створену роботу. Радий що звернувся до них і ні разу не пожалів. Хлопці знають свою роботу і зробили для мене відмінне відео. Якщо портрібний якісний експлейнер, то рекомендую звертатись до цієї агенції!
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій