Zelios studio

пропонуємо комплексні рішення

Переваги E-mail розсилки

Попри численні заперечення, розсилки електронною поштою досі є одним із найефективніших інструментів маркетингу та найпоширенішим засобом спілкування між власниками бізнесу та клієнтами. Як і кожна маркетингова стратегія, вона вимагає правильного застосування аби принести дохід компанії.

Низький показник САС

CAC (Customer Acquisition Cost) або вартість залучення клієнта у e-mail маркетингу низька, що допоможе вам окупити витрати на рекламу в декілька разів.

Акумулюючий ефект

Цікаві пропозиції сприяють не лише продажам та зацікавленням вашою компанією, а й налагодженню довготривалих стосунків із постійними клієнтами. Отримуйте довгострокову вигоду із мінімумом витрат.

Популяризація бренду

Купивши раз, задоволений клієнт купить вдруге, і втретє, і приведе з собою ще декілька покупців. Дохід зростатиме, як і впізнаваність вашого бренду.

пропонуємо комплексні рішення

Етапи E-mail маркетингу

Для успіху навіть найпростіших маркетингових кампаній потрібно дотримуватися чіткої стратегії та плану дій. Саме тому, робота Zelios завжди чітко структурована, виконана вчасно і надійно.

Постановка задач та цілей

Підбір цільової аудиторії

Написання цепляючих текстів

Дизайн розсилки

Верстка листа

Тестування та розсика

пропонуємо комплексні рішення

Над Вашим проектом працюватимуть Zelios Team

Звикли розставляти пріоритети? Чудовий вибір. Адже бізнес отримає більшу вигоду, якщо ви займетеся тим, на чому спеціалізуєтеся, а ми, в свою чергу, подбаємо про e-mail маркетинг.

Contact
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій