Zelios studio

About us
з нами ти станеш успішним

SEO Просування Cайтів в Тернополі: Варто чи Ні?

У вас є сайт. Із надсучасним дизайном, сильним функціоналом, авторськими зображеннями, цікавими текстами. Проходить тиждень, два, три. Ви починаєте замислюватися, що щось пішло не так. Чому трафік нульовий? Де обіцяний приріст доходу? Чому сайт не те, що на першій, а навіть не на 10-й сторінці Google? Ви звертаєтеся із скаргами до експерта, і він спокійним тоном повідомляє, що ваш веб-ресурс абсолютно не SEO-оптимізований. Чому ви не знали про це раніше?

Не впадайте в паніку - можна виправити. Ми все зробимо за вас! Zelios - одна з найпрогресивніших веб-агенцій, що здійснює швидке і якісне SEO просування сайтів в Тернополі. Довірте цю місію нам, і ви будете приємно здивовані результатом.

Часто людям доводиться довго пояснювати, що розкрутка сайту в Google, Яндкс, і тд. - це обов’язкова складова, і без неї неможливо отримати повноцінний успішний веб-ресурс. Ми завжди говоримо нашим клієнтам, що яким би цікавим та яскравим не був ваш сайт, ніхто його не побачить, якщо не займатися SEO-просуванням. Тому, відповідь на питання у заголовку: “Так, однозначно варто!”

Search Engine Optimization - одна з послуг, які ми пропонуємо власникам сайтів. Це комплекс спеціально розроблених дій, спрямованих на покращення позицій вебсайту в органічному пошуку. Сьогодні, він вважається одним із найефективніших і найменш затратних способів залучення клієнтів та розширення цільової аудиторії. Якщо вам необхідна реклама, збільшення трафіку, залучення лідів - не вагайтеся і не шукайте інші способи. SEO - ось ваше рішення. В комплекс послуг від нашої компанії входить SEO аудит сайту, можлива повністю нова розробка оптимізованого сайту, розміщення посилань на інших веб-ресурсах, крауд-маркетинг, формування семантичного ядра, створення унікального контенту, розробка структури сайту, робота із юзабіліті, контекстна, таргетингова реклама. І це ще не повний перелік того, що входить у вартість просування сайту від Zelios.

Зверніться до нас у будь-який зручний для вас спосіб і отримайте колосальні переваги для бізнесу:

 • покращення позицій у пошукових системах;
 • підвищення впізнаваності бренду і іміджу компанії;
 • збільшення цільового трафіку;
 • збільшення кількості покупок і доходу компанії;
 • підвищення лояльності покупців;
 • заощадження коштів, та зниження витрат, адже SEO не передбачає ніякої платної реклами;
 • довгострокова перспектива;
 • можливість “обійти” навіть найсильніших конкурентів;
 • підвищення ефективності маркетингових кампаній, адже сайт бачать лише зацікавлені користувачі;
 • перспектива знайти вигідних партнерів для бізнесу, та ін.

Як Це Відбувається у Zelios?

Процес налаштування вебсайту для відповідності з алгоритмами пошуковиків лише на перший погляд виглядає простим і таким, що не потребує багато часу та ресурсів. Саме для того, аби наші клієнти повністю бачили процес зсередини, ми описуємо кожен етап роботи наших SEO-експертів.

 1. SEO-аудит. Експерти аналізують ваш вебсайт, складають список рекомендацій для покращення показників, готують технічні завдання для програмістів, вносять це у нас внутрішній реєстр, і якщо в клієнта не виникає додаткових питань, розпочинають роботу.
 2. Виявлення і видалення дублікатів сторінок. Якщо інформація на вашому сайті унікальна, варто лише виявити повторення, або так звані дублі, і усунути їх за допомогою редіректів або canonical атрибутів.
 3. Коригування адрес вебсторінок. Є стандарти, за якими пошукові системи формують адреси сторінок, відповідно, якщо “підігнати” url сторінок свого вебсайту, то вони ранжуватимуться краще.
 4. Генерація meta-tags. Як свідчить практика, найбільш вигідним є спосіб складання мета тегів вручну.
 5. Складання семантичного ядра. Неправильно складене семантичне ядро не дозволить вам отримати ефект від оптимізації вебсайту. Слід ретельно підбирати синоніми та формувати групи запитів для цільових сторінок. Тільки тоді старання не будуть марними і виправдовуватимуть ціну розкрутки сайту.
 6. Написання SEO-текстів. Контент грає дуже велику роль для пошукових систем. Унікальність - на першому місці, проте не варто забувати, що водночас текст повинен бути влучним, лаконічним, цікавим, відповідати тематичному спрямуванню вебсайту, і, звичайно, органічно вміщувати ключі.

Такий вид просування на відміну від SMM, контекстної, таргетингової та інших видів реклами дає більш якісні результати. Ви отримуєте 100% цільову аудиторію, яка сама приходить на ваш сайт. Більш того, така стратегія залучення клієнтів є відносно дешевою. Саме тому, в SEO-оптимізацію вкладають найбільшу кількість коштів, адже результат гарантовано буде в рази більший.

Зв`яжіться з нами прямо зараз і негайно отримаєте консультацію від нашого SEO-експерта щодо найефективнішого сучасного методу інтернет-маркетингу!

100
проектів
55
відгуків
5
років
Інжинірингова компанія Авангард
Гусятинська ОТГ
Стоматологічна клініка Діамант
Компанія Intro Mix
ТОВ Трейдрентген
пропонуємо комплексні рішення

Чому варто замовити SEO просування сайту

Якщо ви відповідально ставитеся до ведення бізнесу онлайн, і розраховуєте на отримання серйозного прибутку, вам не обійтися без SEO. Варто усвідомлювати, що це не лише отримання позицій у топі, а й набагато більша вигода для вас, як власника бізнесу, та вашої аудиторії.

Цільові клієнти

На відміну від звичної нам реклами, SEO працює над залученням лише цільової аудиторії, адже сайт бачать лише ті люди, які вже самі ввели в пошукову стрічку запит на ваші товари/послуги.

Довготривалий ефект

Ви фінансуєте SEO один раз, а вигоду отримуєте весь подальший час. Адже така оптимізація розрахована на довгострокову перспективу, і один раз потрапивши на перші позиції пошуковиків, ви навряд чи вже втратите позиції.

Впізнавання бренду

Чим частіше клієнти бачать ваш бренд, тим відомішим він стає, і тим більша лояльність до вашого сервісу. Якщо ваш сайт потрапляє в SERP (тобто перша сторінка після пошукового запиту), кількість переходів значно збільшиться, відповідно, і зросте репутація бренду.

Економія бюджету

Якщо сумніваєтеся що вибрати, рекламу чи SEO - беззаперечно вибирайте друге. Реклама дає тимчасовий ефект, і щоразу в неї потрібно вкладати гроші. SEO працюватиме ефективніше, і обійдеться набагато дешевше.

Довіра аудиторії

Клієнт, який знайде вас сам і звернеться за послугами буде відчувати більшу довіру до вашої компанії, адже не ви нав’язали йому цей вибір. Все, що ви зробили - це оптимізували вебсайт під пошукові системи.

Акумулюючий ефект

SEO допоможе вашому сайту отримати якісний рейтинг серед конкуруючих сервісів. Він не пропаде із закінченням кампанії, і з кожним допрацюванням лише зростатиме.

пропонуємо комплексні рішення

Етапи #SEO просування

Відразу майте на увазі, що це не легкий і аж ніяк не одноденний процес. Для того, щоб отримати дійсно високі показники, потрібно не лише багато зробити, а й проаналізувати, перевірити, та доповнити.

Визначення завдань

Збір ключових слів

Аналіз конкурентів

Технічні правки

Написання SEO контенту

Побудова ссилочного профілю

пропонуємо комплексні рішення

Над Вашим проектом працюватимуть Zelios Team

Молода і відповідальна команда професіоналів, з чітким розподілом функціональних повноважень та здоровим азартом до підкорення нових цілей IT- індустрії.

Contact
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій