Zelios studio

пропонуємо комплексні рішення

Чому варто замовити SMM просування саме в #Zelios

Такий вид просування вимагає особливого підходу та “відчуття” найновіших трендів маркетингу у соціальних мережах. Ми допоможемо суттєво розширити цільову аудиторію та зекономити гроші на дороговартісній рекламі.

Впізнавання бренду

Соцмережі набувають статусу найвпливовіших веб-платформ. Використайте можливість прогресивної розкрутки бренду, адже рівень довіри до рекомендацій у соцмережах високий.

Цільова аудиторія

Пропонуйте свої послуги лише зацікавленим клієнтам. Користувачі соцмереж вже погруповані за інтересами. Завдання лише налаштувати правильний таргетинг і “вуаля” - діло зроблене.

Довіра клієнтів

Соцмережі створюють ілюзію реальності. Люди не бояться вільно поводитися там, висловлювати свої емоції, та почуватися комфортно. Не виходячи із зони комфорту, вони отримають доброзичливу пропозицію від вас, в якій вже апріорі зацікавлені.

пропонуємо комплексні рішення

Етапи SMM просування

Крок за кроком, дотримуючись структури та інструкції побудови завдань, ми вже провели сотні успішних SMM кампаній. Чому б вам не стати наступним?

Формування цілей та задач

Визначення цільової аудиторії

Аналіз конкурентів

Формування контент-плану

Збір реламних площадок

Аналіз та коригування

пропонуємо комплексні рішення

Над Вашим проектом працюватимуть Zelios Team

Розкажіть нам трохи про себе та свій бізнес, і ми відразу згенеруємо кілька вигідних пропозицій для вас. Бо хто ми? Так, так. Профі!

Contact
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій