Zelios studio

Надійне адміністрування сайту у Тернополі

About us
з нами ти станеш успішним

Zelios - Адміністратор Сайту в Тернополі #1

Якщо ви плануєте просто створити вебсайт і думаєте, що на цьому робота із ним закінчиться, то краще не робіть нічого. Для того, щоб сайт залишався функціональним, не знизилася відвідуваність, і він не опинився на останніх сторінках пошукових систем, з ним треба постійно працювати. Оновлювати контент, додавати нові продукти/послуги, покращувати дизайн, оптимізовувати функціонал, працювати над маркетинговими кампаніями і тд. Тільки за таких умов ваш вебсайт залишиться успішним і далі приноситиме вам клієнтів і дохід.

Але що робити, якщо ні часу, ні знань немає, та й, взагалі, ви не розумієте що таке технічна підтримка сайту? Щоб уникнути зайвих переживань, не сидіти годинами в пошуках рішень технічних проблем, ми радимо звернутися до професіоналів і натомість витратити свій час на подальший розвиток бізнесу. А сайтом дозвольте зайнятись нам.

Zelios - це молода команда IT-спеціалістів, яка швидко і впевнено проведе комплекс необхідних заходів для забезпечення повної роботоздатності вашого вебсайту.

По-суті, адміністрування сайту в Тернополі чи будь-де інше - це монотонна і одноманітна робота. Однак, виконати її правильно зможе далеко не кожен. Перш за все, слід постійно контролювати вебсайт, і при виявленні багів, помилок, застарілої інформації - виправляти це. Також необхідна інформаційна підтримка сайту, тобто, додавання актуальних статей, найновіших новин, останніх оголошень, і т.д. Якщо ваш ресурс розроблений для продаж, то це - оновлення описів товарів, інформація про акції чи спеціальні пропозиції та ін. Тільки регулярна підтримка сайту дозволить вам зайняти високі позиції отримані при просуванні, і не втратити їх.

Наша компанія здійснює технічну, інформаційну, та маркетингову підтримку вебсайтів. Давайте, розглянемо детальніше, що сюди входить, адже ціна підтримки сайту залежить від кількості необхідної роботи.

Технічна підтримка

Здійснюється програмістами для того, щоб негайно реагувати навіть на найменші зміни у роботі, виправляти їх, і забезпечувати належне функціонування веб-ресурсу. Сюди відносимо:

 • захист від вірусів;
 • попередження та виправлення технічних збоїв;
 • додавання нових вебсторінок, розділів до сторінок, та іншої інформації;
 • відслідковування та коригування процесів індексації сайту;
 • захист від плагіату;
 • розширення функціоналу вебсайту.

Інформаційне адміністрування

Педбачає залучення до роботи програмістів, маркетологів, SEO-спеціалістів та контент менеджерів для виконання таких завдань:

 • оновлення медіа-контенту;
 • написання нових або редагування наявних текстів та завантаження їх на сайт (статті блогу, описи товарів, текстові розділи, банери, оголошення, акції, і тд.);
 • видалення і архівація застарілого контенту;
 • контроль тимчасових спецпропозицій та акцій;
 • пошукова оптимізація вебсторінок.

Маркетингова підтримка

Це комплекс дій або спеціально розроблених рішень, що впливають на просування сайту в топ-видачі Google чи Яндекс. Замовивши маркетингову підтримку в Zelios, ви отримуєте:

 • регулярні консультації маркетолога;
 • комплекс дій із зовнішньої та внутрішньої оптимізації;
 • налаштування будь-якого виду реклами вашого бізнесу;
 • покращення юзабіліту сайту.

Звернувшись до нас, ви можете отримати розробку, адміністрування, SEO-просування сайту, та інші IT-послуги. Приємні ціни, якісна і швидка робота, та ефективні результати, що дозволяють вам швидко повернути в рази більшу суму, ніж та, яку ви вкладаєте. Довірте нам роботу над вашим сайтом, адже будь-яке завдання наша команда виконує професійно і відповідально. Не вагайтеся - розумні інвестиції у розвиток бізнесу приносять колосальний дохід!

100
проектів
55
відгуків
5
років
Інжинірингова компанія Авангард
Гусятинська ОТГ
Стоматологічна клініка Діамант
Компанія Intro Mix
ТОВ Трейдрентген
пропонуємо комплексні рішення

Переваги адміністрування сайту в компанії Zelios

Найкраще рішення для тих, кому не вистачає часу слідкувати за безпечним функціонуванням вебсайту. Сконцентруйтеся на більш важливих для вас речах, а сайт довірте нам і будьте впевнені, що робота буде виконана “на відмінно”.

Надаємо професійну технічну підтримку сайту

Не дамо вам “відстати” від конкурентів, проаналізуємо роботу вебсайту, виявимо та виправимо технічні програмні помилки, а також допоможемо у деяких аспектах просування вебсайту.

Здійснюємо консультування в зручній формі

Зустрінемось із вами особисто, проконсультуємо у телефонному режимі або онлайн. Будь-який формат для вашого комфорту та економії часу.

Наповнюємо сайт SEO-текстами та графічною інформацією

Створимо оригінальний контент для вашого вебсайту та оновимо застарілу інформацію про продукти чи послуги з урахуванням специфіки вашого бізнесу та цілей для майбутнього розвитку.

пропонуємо комплексні рішення

Над Вашим проектом працюватимуть Zelios Team

Адже технічна та інформаційна підтримка сайту така ж важлива як і якісне створення веб-ресурсу, а тому довірити таке завдання варто лише професіоналам. Вибравши нас, ви допомагаєте собі та своїм клієнтам відчувати зручність та комфорт, перебуваючи на вашому вебсайті.

Contact
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій