Zelios studio

Створення конверсійних інтернет-магазинів

About us
з нами ти станеш успішним

Створення інтернет магазину в Тернополі - Чого Слід Чекати від Zelios?

Встигли помітити як плавно і впевнено онлайн-покупки витісняють звичні нам походи у магазини? Довжелезні черги і години очікування в минулому. Тепер, вдома, сидячи за ноутбуком, можна придбати практично все: їжу, одяг, транспорт, нерухомість. З настанням ери комфорту, ведення бізнесу онлайн стало дуже прибутковим заняттям, адже e-commerce сфера стрімко розвивається і приносить власникам інтернет-магазинів чималі доходи. Звісно, і конкуренція щороку зростає, і для того аби втриматися “на плаву”, а то й обійти конкурентів, власники онлайн-бізнесу повинні йти в ногу з часом. Слідкувати за останніми тенденціями діджітал-торгівлі, оптимізовувати свій інтернет магазин, “чути” клієнта і розуміти його потреби, і, судячи з цих факторів, “розбудовувати” свою платформу для продажів.

Якщо у вас досі немає онлайн-магазину або ви б хотіли кращий, сучасніший, більш автоматизований, ми знаємо як вам допомогти.

Після співпраці з нами ви отримаєте:

 • Функціональний, сучасний сайт із оригінальним дизайном та зручною навігацією.
 • Значний і стабільний приріст клієнтів та фінансового доходу за рахунок всеохопної цільової реклами.
 • Зміцнення конкурентоспроможності і отримання перших позиції у пошукових системах за ключовими запитами клієнтів.

Три вище згадані пункти клієнти помічають в першу чергу, після виконаної нами роботи. Згодом, додають наступні переваги:

 • підвищення швидкості обробки даних та формування замовлення;
 • збільшення кількість позитивних відгуків від клієнтів;
 • приріст аудиторії, більше постійних клієнтів;
 • автоматизація системи здійснення покупок;
 • можливість відслідковувати розвиток бізнесу через веб-аналітику, планувати маркетингові дії та прогнозувати їх успішність;
 • зручна інтеграція із CRM-системою;
 • швидка інтеграція із системою обліку даних (1С);
 • інтуїтивна адмін-панель;
 • необхідна адаптація під мобільні пристрої;
 • підвищена швидкість завантаження веб-сторінок;
 • сучасна інтеграція із банківськими картами та платіжними системами.

Нам цікаво добиватися успіху, працювати так, щоб кожен завершений проект був першим у своїй галузі. Ми не “штампуємо” сайти щоб продавати їх “пачками”. Розробка інтернет-магазину для нас, насамперед - робота творча і неповторна, перевірка себе на міцність та професійність. Саме тому ми ставимо так багато запитань при першій зустрічі, адже важливо зрозуміти для чого вам сайт, що ви б хотіли в ньому бачити, хто ваші клієнти, яка особливість вашого товару, чому люди обирають саме вас, які у вас сильні сторони, як їх підсилити, і тд. Перш ніж розпочати веб-розробку, ми аналізуємо нішу вашого бізнесу, оцінюємо ймовірні ризики та визначаємо основні важелі успіху проекту. Враховуємо дані аналітики, прогнозуємо результати та оцінюємо релевантну вартість створення інтернет магазину конкретно для вашої ситуації.

Загалом, робота Zelios виглядає наступним чином:

 • 1-й етап. Оформлення замовлення. Сюди входить попереднє знайомство із клієнтом, аналіз та оцінка перспектив для бізнесу після розробки e-магазину, обговорення можливостей дизайну та функціоналу сайту із клієнтом, врахування його особистих побажань, професійна консультація експерта, затвердження плану та терміну виконання роботи. Після цього нами підраховується ціна створення інтернет магазину та узгоджується із замовником.
 • 2-й етап. Внутрішнє проектування та розподілення обов’язків.. Zelios-команда працює чітко і злагоджено, ми завжди виконуємо роботу оперативно. Для того аби оптимізувати швидкість і якість процесу нам необхідно чітко розділити функціональні обов’язки, прописати технічні завдання та почати створення інтернет магазину в Тернополі.
 • 3-й етап. Технічна розробка сайту. Включає в себе дизайн, верстку, налаштування функціоналу, QA-тестування, написання контенту, внесення його на сайт та перенесення сайту на хостинг.
 • 4-й етап. SEO-просування. Яким класним б не був створений сайт - він ніщо без пошукової оптимізації та вдалого маркетингу. Саме тому, на цьому етапі ми розробляємо індивідуальну маркетингову стратегію для розвитку вашого бізнесу та добираємо шляхи її втілення (реклама, імейл-розсилки, і тд).
 • 5-й етап. Передача готового проекту клієнту та технічна підтримка від WEB-студії. Ми навчаємо та пояснюємо як користуватися готовим інтернет-магазином, а також надаємо технічну підтримку у разі виникнення невідкладних питань, потреби оновлень та інших пунктів, що потребують професійного аналізу.

Гарантія Результату

За нашими плечима - роки досвіду та навчання, професійної практики та теоретичного багажу знань. Ми - молоді, прогресивні, та ініціативні. Завжди в курсі останніх digital-трендів та новинок. Хочеш вже завтра прокинутися власником мегакрутого інтернет-магазину? Камон! Тобі до нас!

100
проектів
55
відгуків
5
років
Інжинірингова компанія Авангард
Гусятинська ОТГ
Стоматологічна клініка Діамант
Компанія Intro Mix
ТОВ Трейдрентген
пропонуємо комплексні рішення

Переваги розробки інтернет-магазину

Якщо ваша компанія спеціалізується на торгівлі, створення інтернет-магазину буде відмінним рішенням. Такий сайт розробляється спеціально для здійснення онлайн-продаж. Тут і зручна система оплати, і повний каталог товарів, і своєчасна консультація менеджера, і, звичайно, доставка товару в будь-яке місце.

Працюй з улюбленого місця

Керувати онлайн бізнесом можна з будь-якого місця і це значно простіше та приємніше

Підкорюй нових клієнтів

З власним інетрнет-магазином, ви зможете продавати як локально в межах одного міста, так і в межах багатьох міст чи країн.

Отримуй подяку від клієнтів

Клієнти обов'язково "зацінять" Ваш інтернет-магазин, у якому буде все логічно продумано та який матиме зручний і швидкий пошук потрібних товарів.

Заощаджуй на рекламі

Запуск реклами онлайн, буде вигіднішим чим на білбордах/радіо/тв. Завдяки такій рекламі Ви заощадите свій бюджет і рекламу побачить лише зацікавлена аудиторія.

Аналізуй попит на продукцію

Введення онлайн-бізнесу дозволить дізнатись, які товари до вподоби клієнтам більше, а які менше. На основі цього аналізу можна продумати та розробити майбутню стратегію просування

Продавай 24/7

Завдяки правильно створеному інтернет-магазину Ваша продукція буде продаватись і вдень і вночі, чого не скажеш про ofline магазин.

пропонуємо комплексні рішення

Етапи створення інтернет-магазину в компанії Zelios

Створюючи інтернет-магазин, потрібно враховувати безліч нюансів, а також організувати поетапну роботу для того щоб встигнути виконати все вчасно. Наша робота ділиться на окремі частини, завдяки чому, клієнт завжди “в курсі” того наскільки швидко просувається розробка.

Визначення завдання і написання ТЗ

Розробка прототипу

Створення дизайну сайту

Реалізація front-end частини

Програмувння back-end частини

Тестування та наповнення контентом

пропонуємо комплексні рішення

Над Вашим проектом працюватимуть Zelios Team

А це означає, що результат буде приголомшливим. Адже “в ділі” професіонали. Вибирайте розумні інвестиції і довіряйте розробку інтернет-магазину або будь-яку іншу послугу із списку нам, бо ми точно знаємо як вам допомогти. Усе найкраще - для найкращих!

Contact
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій