Zelios studio

Створення функціонального корпоративного сайту

About us
з нами ти станеш успішним

Створення Корпоративного Сайту в Тернополі - Переваги із Zelios

В історії кожної компанії настає момент, коли подальший розвиток неможливий без створення сайту. В епоху тотальної діджиталізації жоден бізнес не вважається прогресивним, якщо він обмежений лише офлайн продажами. То ж якщо ви плануєте збільшення аудиторії, покращення бізнес-процесів, та оптимізацію фінансових витрат, будь-який експерт порадить вам замовити корпоративний сайт, як найперспективніший кроком на даному етапі. Навряд чи вам вдасться отримати хороший корпоративний сайт дешево, тим не менше, ті, хто ризикнув і вклав ресурси, вважають це найбільш виправданою інвестицією у розвиток своєї компанії.

Корпоративний сайт - необхідна складова великого та середнього бізнесу. Це універсальний інструмент для комунікації з клієнтами, внутрішнього спілкування працівників, керування CRM-системами, ведення обліку документів, контролю над проектами та маркетинговими кампаніями.

Це комплексний багаторівневий інтернет-ресурс, що містить:

 • деталі про компанію (історія розвитку, цілі, новини, відкриті вакансії, контактні деталі, локація, і тд);
 • інформацію про співробітників (кожен працівник має особистий кабінет, де зберігаються особисті дані, дані про його посаду, функціональні обов’язки, переписка з іншими членами команди в онлайн-чаті);
 • поле реєстрації (для збору даних про клієнтів та заохочення їх через надання привілеїв зареєстрованим особам);
 • список послуг/даних про товари (містить детальну інформацію про продукти чи послуги компанії);
 • FAQ-розділ (перелік найчастіше заданих питань, зазвичай, із можливістю спілкування у live-chat із менеджером проекту).

Це лише базові складові. Наша команда вже розробила десятки корпоративний вебсайтів із розширеною структурою, за які отримала повагу та щирі рекомендації. Створення корпоративного сайту в Тернополі у web-студії Zelios - це взаємна вигода: нам - новий завершений проект у портфоліо, вам - першокласний вебсайт і...

 • колосальне підвищення та оптимізація бізнес-процесів;
 • збільшення доходу компанії;
 • кількісний і якісний ріст цільової аудиторії;
 • можливість виведення бізнесу на міжнародний рівень;
 • здатність оперативно комунікувати з клієнтами із будь-якого куточка світу;
 • покращена лояльність існуючих клієнтів;
 • забезпечення впізнаваності бренду; обхід конкурентів;
 • покращення іміджу компанії і тд.

Кожному проекту ми приділяємо багато часу і ресурсів. Тому ціна на розробку корпоративного сайту включає роботу персонального менеджера проекту, веб-розробника, веб-дизайнера, SEO-спеціаліста, маркетолога, та копірайтера. Це комплексна робота, що вимагає від членів команди злагодженості та синхронності.

Розробка Корпоративного Сайту Ділиться на Такі Етапи:

 1. Бриф із замовником. Щоб виконаний проект повністю відповідав вашим вимогам, ми просимо вас максимально точно описати якості та функції майбутнього сайту. Наші експерти аналізують ваш бізнес, його особливості та позицію серед конкурентів, створюють план розробки сайту саме для вашого типу бізнесу.
 2. Створення і затвердження плану роботи. Ми розприділяємо обов’язки, менеджер проекту обговорює деталі роботи з кожним членом команди, згодом ми просимо клієнта затвердити готовий план роботи, і якщо обидві сторони не мають заперечень, беремось за розробку.
 3. Розробка корпоративного вебсайту. Найскладніший і наймасштабніший етап. Веб-розробник конструюює структуру вебсайту, веб-дизайнер працює над візуальним оформленням, а маркетолог разом із SEO-спеціалістом розробляють і впроваджують стратегію веб-просування.
 4. Здача готового проекту. Завершений сайт проходить перевірку QA-експерта, тоді ми навчаємо клієнта як користуватися корпоративним сайтом і консультуємо його щодо можливості подальшої SEO-оптимізації.

Цікавить співпраця? Зв’яжіться з нами прямо зараз - ми вже маємо чим вас здивувати!

100
проектів
55
відгуків
5
років
Інжинірингова компанія Авангард
Гусятинська ОТГ
Стоматологічна клініка Діамант
Компанія Intro Mix
ТОВ Трейдрентген
пропонуємо комплексні рішення

Переваги розробки корпоративного сайту

Ваша компанія заслуговує на широку аудиторію? А що ви зробили для цього? Створіть сайт для компанії, адже це перший і найважливіший крок для досягнення вартісних результатів, отримання вигідних договорів із партнерами, підвищення лояльності клієнта, та здобуття хорошої репутації серед конкурентів.

Збільш прибуток компанії

Створення вебсайту дозволить більшій кількості Інтернет-користувачів побачити вашу компанію. Із розширенням аудиторії, ваш дохід буде лише рости, і чим більше ви розвиватимете сайт, тим більшою буде фінансова вигода.

Комунікуй з клієнтами в новому форматі

Не вистачає часу зустрітися з кожним клієнтом віч-на-віч? А ви досі це робите? Зручна CRM-система суттєво зекономить ваш час, а клієнти отримають вичерпні консультації онлайн.

Покращ імідж компанії

Компанія, яка у 21-му столітті не має вебсайту навряд чи викликає довіру. З цим твердженням важко посперечатися. Зробіть собі добре “ім’я” і сміло “обходьте” конкурентів із сучасним, адаптивним сайтом.

Аналізуй попит на продукцію та послуги

Збирайте статистичні дані про клієнтів за допомогою вебсайту та плануйте подальший розвиток бізнесу, маркетингові стратегії, партнерство, беручи за основу цю інформацію.

Заощаджуй на рекламі

Професійно розроблений та оптимізований вебсайт сам себе рекламує. Причому, постійно. Вам не доведеться витрачати додаткові кошти та час на планування рекламних кампаній. А зекономлені ресурси використайте для себе.

Заробляй 24/7

З корпоративним сайтом ви завжди онлайн. Клієнт може переглянути і купити ваш товар чи послуги в будь-який час доби. А не лише тоді, коли у вас робочі години.

пропонуємо комплексні рішення

Етапи створення корпоратиного сайту в компанії Zelios

Розробка корпоративного сайту - досить складний процес, адже такий веб-ресурс виконує багато функцій. Проте, якщо поділити весь процес на етапи, можна оптимізувати роботу і отримати готовий сайт за досить короткий період часу. Ось, як це працює у нас.

Визначення завдання і написання ТЗ

Розробка прототипу

Створення дизайну сайту

Реалізація front-end частини

Програмувння back-end частини

Тестування та наповнення контентом

пропонуємо комплексні рішення

Над Вашим проектом працюватимуть Zelios Team

Молода і професійна команда забезпечить комплексний підхід у розробці корпоративного вебсайту. Останні тенденції, найновіші технології, креативне мислення - все це ми. Для вас.

Contact
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій