Zelios studio

пропонуємо комплексні рішення

Переваги розробки landing-page

Ця опція дозволяє власникам бізнесу знайти нові шляхи для приваблення клієнта, концентрації його уваги на основних якостях продукту чи послуги, а також - ефективного заоохочення більшої аудиторії до дії: замовлення, здійснення дзвінка, тощо.

Акцентуй увагу на продукті

Landing-page створюється для того, щоб максимально точно та детально подати інформацію про продукт чи послугу. Таким чином увага клієнта не розсіюється, а сконцентрована на тому, що вигідно продавцеві.

Збільшуй кількість конверсій

На будь-якій langing-page дуже чітко окреслюється CTA (call to action), адже основна мета тут - поступово та переконливо привести клієнта до дії. Тому, конверсії з лендінгів набагато більші, ніж з будь-яких інших веб-сторінок.

Втілюй свої ідеї

Креатив і нестандартні підходи. Це про нас. Тому, якщо у вас є супер-ідея для landing-page, але потрібна допомога із її втіленням – ми завжди раді допомогти.

Лаконічно подавай інформацію

Простота – сестра таланту, чи не так? Лише основна та найнеобхідніша інформація. Короткий виклад, влучна аргументація і суперзручна навігація – все те, що так подобається клієнтам.

Розширюй базу контактів

Більше контактів - більше пропозицій, більший дохід компанії. Зацікавлені клієнти завжди приведуть ще більше відвідувачів, а то й потенційних партнерів для бізнесу.

Зменшуй витрати

Розробка landing-page - це набагато дешевша послуга ніж створення повноцінного вебсайту, проте це аж ніяк не знижує її ефективність, адже в окремих випадках, landing-page працює краще ніж великий сайт.

пропонуємо комплексні рішення

Етапи створення landing-page в компанії Zelios

Час створення багатосторінкового веб-ресурсу і час розробки landing-page суттєво відрізняється. Щоб віддати вам готовий продукт, нам всього лиш знадобиться від 1 дня - до тижня, в залежності від специфіки замовлення.

Визначення завдання і написання ТЗ

Розробка прототипу

Створення дизайну сайту

Реалізація front-end частини

Програмувння back-end частини

Тестування та наповнення контентом

пропонуємо комплексні рішення

Над Вашим проектом працюватимуть Zelios Team

Перевага розробки сайтів компанією Zelios в тому, що над вашим проектом працюватиме не одна-дві людини, а ціла команда, що забезпечить професійний всесторонній підхід у роботі та ефективний і якісний кінцевий результат.

Contact
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій