Zelios studio

Створення оптимального сайту-каталогу у Тернополі

пропонуємо комплексні рішення

Переваги розробки сайту-каталогу

Сайт-каталог - це ідеальне рішення для власників бізнесу, котрі займаються прямими продажами продуктів. Спеціальна архітектура сайту дозволяє продемонструвати покупцям якомога більше товарів із максимально точними описами, а зручна система здійснення покупок зробить процес ще більш легким і приємним.

Працюй з улюбленого місця

Вибирайте одне з двох. Орендувати\купити приміщення і проводити там більшу частину свого життя, обслуговуючи клієнтів, видаючи чеки і т.д. Або придбати сайт-каталог, зекономити гроші і працювати з будь-якого місця із ще більшою вигодою.

Підкорюй нових клієнтів

Все більше людей надають перевагу онлайн-покупкам замість звичних нам походів у магазини. Не втрачайте чисельну аудиторію, адже майбутнє шопінгу саме за такими покупцями.

Отримуй подяку від клієнтів

Як приємно чути слова подяки від клієнтів. А набагато приємніше, коли це письмові відгуки, залишені на вашому вебсайті, які може побачити кожен відвідувач та переконатися у вашій надійності.

Заощаджуй на рекламі

Сайт буде продавати не лише продукцію, а й сам себе. В цьому одна із його основних переваг створення вебсайтів. Забудьте про дорогу та недовговічну рекламу на білбордах - вибирайте ефективніші рішення.

Аналізуй попит на продукцію

Ведення бізнесу онлайн дозволяє відстежувати динаміку продаж та складати статистику з точністю до найменших деталей щоб ефективно спланувати подальший розвиток бізнесу.

Продавай 24/7

Що може бути краще для власника бізнесу ніж можливість бути ближче до клієнта? Що може бути краще для клієнта ніж можливість переглянути чи купити товар з будь-якої точки світу і в будь-який час? Не ускладнюйте. Вибирайте зручність і вигоду.

пропонуємо комплексні рішення

Етапи створення сайту-каталогу в компанії Zelios

Швидко, зручно та якісно. Слідкуйте за процесом розробки вашого вебсайту, пропонуйте зміни, вносьте корективи, та плануйте подальшу діяльність, адже в будь-який момент ви можете перевірити на якому етапі знаходиться розробка вашого сайту.

Визначення завдання і написання ТЗ

Розробка прототипу

Створення дизайну сайту

Реалізація front-end частини

Програмувння back-end частини

Тестування та наповнення контентом

пропонуємо комплексні рішення

Над Вашим проектом працюватимуть Zelios Team

Відкриті, комунікабельні, і прогресивні. Саме з такою командою ви співпрацюватимете, якщо звернетеся до нас. Ми знаємо як підкреслити ваші сильні сторони та створити професійний сайт, що привабить сотні клієнтів.

Contact
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій