Zelios studio

About us
з нами ти станеш успішним

Розробка сайту-візитки в Тернополі: Просте Рішення - Великі Можливості

Ніколи не говоріть “ніколи”, або чому ми радимо людям двічі подумати, перш ніж впевнено заявляти, що їхньому бізнесу не потрібен вебсайт. Сьогодні, Інтернет є найуніверсальнішим джерелом пошуку інформації, і перед тим як зробити покупку, більшість людей “гуглить” де, коли, за скільки і як вигідніше можна це купити. Хто в цьому випадку виграє? Ті, чиї вебсайти знаходяться на перших позиціях пошукових систем. Бо, знайшовши потрібну річ чи послугу онлайн, 99% людей звертаються саме до цього покупця. І, навіть, якщо ви впевнені, що запропонуєте в рази кращий товар чи сервіс, ви всерівно програєте, адже ви офлайн, “за бортом”.

Інша справа, коли ви усвідомлюєте важливість присутності в Інтернеті, але розумієте, що вся інформація, яку ви хочете донести до клієнта, може вміститися на одній сторінці, і створювати великий багатофункціональний вебсайт немає потреби. Саме для таких клієнтів ми пропонуємо створення сайту-візитки.

Сайт-візитка - це форма представлення вас чи вашої компанії в Інтернеті, та ж сама візитівка але в електронній формі. Це найпростіший вид вебсайтів, що містить лише основну інформацію про власника, як-от, особливості послуг, що він надає, контактні дані, локацію, карту проїзду, і тд. Як-правило, розробка сайту-візитки в Тернополі не займає багато часу, адже цей веб-ресурс має нескладну структуру (одна головна і кілька другорядних веб-сторінок), і вже через кілька днів після замовлення ви отримуєте готовий якісний сайт для вигідної взаємодії із клієнтами.

Ціна сайту-візитки значно нижча від вартості розробки складніших сайтів, а переваг чимало.

Якісно зроблена веб-візитка:

  • слугує офіційним представництвом вас\вашої компанії на ринку e-commerce;
  • містить короткі і лаконічні тексти про компанію (особу) та послуги чи товари, які вона надає\продає;
  • має сучасний та оригінальний UI/UX дизайн, а також яскраві та чіткі зображення;
  • є адаптованою для перегляду із різних пристроїв (комп’ютер, планшет, мобільний телефон);
  • характеризується швидким завантаженням веб-сторінок, стабільною та безперебійною їх роботою.

Перш ніж замовляти такий сайт, добре продумайте як саме ви б хотіли презентувати себе клієнту, адже від того, наскільки точно ви висловите свої побажання та вимоги, залежить кінцевий результат.

Процес створення сайту-візитки

Іноді, наші клієнти розповідають, що їхні сайти-візитки приносять їм більший дохід та більше подобаються клієнтам ніж складні корпоративні вебсайти. Все тому, що ми максимально точно прораховуємо потреби конкретно вашої аудиторії і робимо сайт максимально привабливим і цікавим саме для вашого клієнта. Процес розробки такого веб-ресурсу виглядає наступним чином:

  • Обробка інформації, наданої клієнтом. Фактично, на цьому етапі ми знайомимось із завданням, обговорюємо його із замовником, домовляємось про обов’язкові особливості сайту, аналізуємо тип бізнесу, потреби цільової аудиторії, і тд.
  • Формування плану роботи та затвердження його замовником. Отримавши необхідну інформацію, ми чітко окреслюємо бажані результати та складаємо детальний план, розприділяємо ресурси і завдання між членами команди, підраховуємо час, необхідний для розробки, вказуємо скільки коштує сайт-візитка такого типу, та подаємо ці дані клієнту для затвердження.
  • Технічна розробка сайту. Сюди входить робота із дизайном, медіа і текстовим наповненням, тестування та оптимізація вебсайту.
  • Маркетинг + SEO. Нам важлива не лише кількість виконаних, але і успішних проектів, тому ми пишемо SEO-оптимізовані тексти і включаємо в роботу досвідченого маркетолога.

Готові братися до справи? Звертайтесь у Zelios. Вибирайте простоту, унікальність та якість.

100
проектів
55
відгуків
5
років
Інжинірингова компанія Авангард
Гусятинська ОТГ
Стоматологічна клініка Діамант
Компанія Intro Mix
ТОВ Трейдрентген
пропонуємо комплексні рішення

Переваги розробки сайту-візитки

Досі гаєте час і роздаєте паперові візитки з надією, що знайдете перспективних партнерів і вигідних клієнтів? Ми зробимо так, що вони знаходитимуть вас самі. Сайт-візитка - це повноцінний веб-ресурс, що допоможе вам не лише гідно презентувати компанію, а й оптимізувати важливі бізнес-процеси.

Великі можливості при малих затртах

Ви робите сайт лише один раз, а дохід він приноситиме постійно. Вже через мінімальний проміжок часу ви повернете суму, витрачену на розробку сайту. І чим більше ви вкладете - тим більшим буде прибуток.

Простий в адмініструвані

Відразу після здачі сайту замовнику, ми навчаємо його як правильно користуватися ним. Жодних труднощів чи проблем не виникне. Все просто, легко, і доступно кожному.

Швидкий результат

Для розробки сайту-візитки не потрібно багато часу, адже це найпростіший веб-ресурс. Оформляєте замовлення, і зовсім скоро отримуєте повністю готовий до роботи сайт.

Лаконічна подача інформації

Проаналізуємо ваш бізнес. Продумаємо маркетингову стратегію. Напишемо так, що клієнти не зможуть встояти перед вашою пропозицією. І це все - коротко, стисло, і лаконічно.

Зручне розширення бізнесу

Думали над шляхами модернізації бізнесу? Якісного розширення цільової аудиторії? Створення сайту - найперше, що слід зробити в цій ситуації.

Масштабування сайту

Багато тексту, картинок і відео. Короткі описи і більше motion. Офіційний тон спілкування або дружелюбна бесіда. Будь-що із цього ми з задоволенням втілимо для вашого сайту. Вибираєте ви - робимо ми!

пропонуємо комплексні рішення

Етапи створення сайту-візитки в компанії Zelios

Для кожного етапу відводиться певна кількість часу і конкретна кількість фахівців. Сайт-візитка створюється для того, щоб презентувати особу чи компанію у віртуальній формі. Процес - швидкий, і не вимагає великих фінансових витрат, адже достатньо створити всього декілька веб-сторінок.

Визначення завдання і написання ТЗ

Розробка прототипу

Створення дизайну сайту

Реалізація front-end частини

Програмувння back-end частини

Тестування та наповнення контентом

пропонуємо комплексні рішення

Над Вашим проектом працюватимуть Zelios Team

Команда досвідчених і впевнених в своїх силах веб-розробників. Ми готові прямо зараз запропонувати декілька варіантів схем сайтів, унікальний дизайн, контент, та багато іншого. Якісно зроблений сайт-візитка - це, насамперед, правильно подана інформація для клієнта - її форма, зміст і основний меседж. Ми це вміємо. Довірте свій успіх професіоналам!

Contact
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій