Zelios studio

пропонуємо комплексні рішення

Переваги створення корпоративного відео

Корпоративне відео дозволяє клієнту бути ближче до вас, відчути атмосферу вашої компанії, загорітися вашою ідеєю, та відчути надійність та реальність вас, як власника бізнесу.

Ознайом клієнтів з бізнесом

Дозволити клієнту побачити команду “зсередини” означає підвищити його лояльність до компанії, подивитися на обличчя людей, які виготовляють продукт чи здійснюють послугу, яку він збирається придбати.

Захоплюй увагу клієнтів

Важливо не лише показати життя компанії, а й вдало обіграти це, використовуючи маркетингові прийоми, та технічні засоби для побудови сучасного відео-продукту.

Демонструй переваги бізнесу

Найкраще у створенні корпоративно відео те, що замовник сам вирішує які особливості бізнесу має побачити клієнт. Таким чином формується необхідна думка аудиторії та репутація компанії.

Популяризуй свій бренд

Якісне, корисне та цікаве відео неодмінно приверне увагу до продукту, який виробляє компанія, чи послуг, які вона надає.

Залишайся завжди в тренді

Клієнт рідко залишається вірним одному бренду. То ж не варто ризикувати. Завжди слідуйте за модними тенденціями, зокрема, відео-проектами, адже аудиторія вибирає прогрес.

Стань вірусним брендом

Створювати вірусний контент - це ціле мистецтво, адже люди згадуватимуть вас, навіть на підсвідомому рівні. Клієнти, які самі вас рекламують, і продукт, який сам себе продає.

пропонуємо комплексні рішення

Етапи розробки корпоративноговідео

В залежності від вашого вибору, ми розприділяємо час для розробки корпоративного відео. Етапи залишаються ті самі, різниця полягає лише в часі, виділеного на кожен з них.

Визначення завдання і задтвердження ТЗ

Написання сценарію

Відеозйомка необхідних сцен

Корекція та монтаж відео

Проведення ревізій поточного результату

Відправка "Source Materials"

пропонуємо комплексні рішення

Над Вашим проектом працюватимуть Zelios Team

Молоді, креативні та амбітні - команда з повним набором якостей необхідних для створення унікального, захоплюючого та вірусного відео, яке ідеально підійде для вашого бізнесу.

Contact
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій