Zelios studio

About us
з нами ти станеш успішним

Чому варто замовити розробку сайтів в Тернополі саме в #Zelios

100
проектів
55
відгуків
5
років

В світі багато міст, але Файне одне. А у Файному багато компаній з веб-розробки, але улюблена - лише одна=) Варто вам завітати до нас лиш раз, і ви не захочете співпрацювати більше ні з ким іншим. Чому? Давайте пояснимо.

Zelios - це команда з великої літери, це ті, хто “горить” своєю роботою і якщо вже Ми беремося за проект, то будьте певні - результат буде на 200%. Кожен з нас - профі своєї справи, і успіх вашого вебсайту - наша гордість. Адже що може бути кращою гарантією якісної роботи IT-компанії аніж проекти, які приносять нашим замовникам сотні, тисячі клієнтів і грандіозний дохід?

Кількість вебсайтів, які ми розробили досить велика, і за весь цей час ми засвоїли одну дієву істину. Для того, щоб мати попит клієнтів не достатньо лише бути першокласним digital-фахівцем, хоча це й необхідно. Набагато важливіше - вміти “чути” клієнта і “бачити” майбутній сайт його очима. Завдяки цьому ми впевнено тримаємо позиції на ринку веб-розробки, і, по-суті, не потребуємо додаткової реклами. Відгуки і рекомендації наших клієнтів забезпечують нам попит серед покупців. Така лояльність лише заоохочує нас постійно удосконалюватися і шукати нові шляхи розвитку.

Zelios працює на результат, і на майбутню перспективу, і, будьте певні - всі ваші інвестиції у веб-розробку повернуться у багатократному еквіваленті. Якщо ви шукаєте згуртовану, молоду, професійну команду для розробки, реклами, просування чи адміністрування сайтів - ви звернулися за адресою, адже Zelios це:

  • фокус на головному (з вас - ідея/завдання, з нас - розробка сайту та втілення ідеї в реальність; економте свій час для розвитку бізнесу, а про сайт подбають профі);
  • постійні підвищення кваліфікації (зміни у віртуальному світі відбуваються швидше ніж у реальному, і важливо нічого не упустити; та будьте певні, із нами ваш сайт буде обладнаний найновішими “фішками” і стратегіями просування);
  • робота за планом (звісно, ми дозволяємо собі спонтанність, але основа нашої роботи - виваженість, стратегічне планування, та поетапне досягнення цілей).

Ну що, все сходиться і нам по дорозі? Тоді, не гайте часу, телефонуйте вже зараз і ми з задоволенням допоможемо вам зробити ще один крок до мрії!

Services
пропонуємо комплксні рішення

Наші #послуги

У сфері digital зробимо все, що захочете, і, навіть, більше. Будь-яка послуга із переліку, або комплексна розробка вебсайту з нуля - виконуємо якісно, вчасно, і професійно. Ваше завдання лише окреслити свої побажання, а ми запропонуємо дієві рішення. Ми працюємо - ви оцінюєте!

Contact
з нами ти станеш успішним

Контактна інформація

Пишіть нам в месенджери:

Перший крок для створення крутого проекту, починаєтсья з заповнення цієї форми

переверніть пристрій